شیشه بالکن- کاربرد شیشه تراس

شیشه بالکن- کاربرد شیشه تراس

شیشه بالکن- کاربرد شیشه تراسشیشه بالکن

بالکن ها همواره یکی از امتیازات ساختمان ها محسوب می‌شوند. چراکه ضمن ایجاد فضایی برای نگهداری اجناسی که موارد مصرف کمتری دارند، باعث زیبایی و دلباز شدن فضای زندگی ما می شوند. این موضوع نیز همواره مورد توجه طراحان دکوراسیون و مهندسین ساختمان هم قرار گرفته است که حاصل آن بالکن شیشه ای یا به تعبیر عامیانه شیشه بالکن نام گرفته است. استفاده از این نوع شیشه در ساختمانها امری است که علاوه بر زیبایی و مدرن کردن فضای بیرونی ساختمان مزایای فراوانی دارد که همین موضوع سبب شده است که این محصول کارایی بیشتری در سازه ها بیابد. شیشه این بالکن ها از جنس سکوریت مرغوب درجه یک بوده که از ورود گردو خاک به درون واحد جلوگیری می کند. همچنین این محصول در برابر آلودگیهای هوا، باکتریها و خاک و وارد شدن آنها به محیط، از منزل محافظت می کند و از ورود صدا های مزاحم به داخل خانه یا ساختمان جلوگیری می کند. همچنین نصب شیشه سکوریت بالکن باعث می گردد تا با افزایش متراژبالکن به محیط داخلی متراژ منزل نیز افزایش یابد. مزایای نصب بالکن شیشه ای پارتیشن به شرح زیر است:

شیشه بالکن

1. جلوگیری از ورود آلاینده ها به داخل
2. عایق صدا در برابر آلودگیهای صوتی
3. افزایش متراژساختمان
4. استفاده با رنگ های عادی جهت افزایش نور محیط
5. افزایش امنیت
6. یراق آلات مرغوب و نصب دقیق و مهندسی
این شیشه‌ها انواع مختلف دارد که در زیر به نمونه هایی از آن اشاره می کنیم.
شیشه بالکن تاشو (جمع شو): شیشه تاشو یا به عبارت دیگر بالکن شیشه ای، با در کنار هم قرار گرفتن شیشه‌ها، علاوه بر زیباتر کردن نمای ساختمان ها، مانع از ورود هر گونه گرد و خاک، آب باران و صدا به درون می شود. بدین ترتیب شما می توانید در فصول خوش آب و هوا، شیشه ها را در یک سمت بالکن به صورت آکاردئونی جمع کرده و از هوای مطبوع لذت ببرید. همچنین در فصول سرد سال شیشه‌ها را بسته و از فضای استثنایی بالکن بهره‌مند گردید. مزایای نصب این محصول عبارتند از: جمع شدن شیشه جهت استفاده از هوای مطبوع، جلوگیری از ورود آلاینده ها به داخل، عایق صدا در برابر آلودگیهای صوتی، افزایش متراژساختمان، استفاده با رنگ های عادی جهت افزایش نور محیط و افزایش امنیت. در نصب این محصول معمولا یراق آلات مشترکی بکار می رود که به اختصار به معرفی آنان می پردازیم.
یراق آلات شیشه بالکن عبارتند از: انواع ریل، متعلقات درب ریلی، انواع فریم، انواع درزگیر و ضربه گیر، انواع لولاهای وارداتی؛ انواع لولاهای ایرانی، انواع استوپ، انواع قفل ایرانی، انواع قفل وارداتی و انواع بست ایرانی؛ که هریک از این یراق آلات در کارکرد این شیشه‌ها موثر است. شرکت رامادر آماده است تا این محصول را نیز با بهترین کیفیت و بالاترین سطح خدمات نصب برای شما مشتریان گرامی عرضه نماید.
ramadoor.com


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

کافیه لیست فال ها و طالع بینی ها را در شبکه های زیر داشته باشید
تلگرام سروش روبیکا آی گپ گپ ایتا بله
تلگرام سروش روبیکا آی گپ گپ ایتا بله
Copyright © 2014 - 2023 | تمامی حقوق این وب سایت برای dahomin.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:dahomin.ir | نقشه سایت